Atšilus orams, sužaliavus ir pražydus medžiams Dubingių teniso ir padelio klubas pakvietė  teniso ir padelio mėgėjas į moterų dvejetų turnyrus „BOBŲ PAVASARIS DUBINGIUOSE 2016“. Šie turnyrai vyko pirmą kartą, nes dauguma dalyvių, rudenį rungtyniavusių turnyruose „BOBŲ VASARA DUBINGIUOSE“, išreiškė norą susitikti ne tik rudenį, bet ir pavasarį. Nors orai buvo permainingi, „BOBŲ PAVASARIS DUBINGIUOSE 2016“ teniso ir padelio turnyruose dalyvavo virš 30 dalyvių, kurios pagal stiprumą paskirstytos į teniso MASTERS ir POWER grupes, bei vieną PADEL grupę. Varžybos vyko, išaiškinant visas vietas, trijose teniso ir dviejose padelio aikštelėse. Pirmąją turnyro dieną varžybų ritmą kiek sutrukdė pavasarinis lietus, bet antrąją dieną švietė pavasarinė saulutė, lepindama turnyrų dalyves savo šiluma.

Tenisininkės pirmąją turnyro dieną rungtyniavo pogrupiuose, o antrąją dieną vyko finaliniai susitikimai. Padelio mėgėjos varžėsi rato sistema. Teniso MASTERS grupėje susirinko labai panašaus lygio žaidėjų poros, todėl susitikimai vyko itin atkakliai. Net šešiuose iš devynių rungtynėse, išsiaiškinant nugalėtojas, prireikė trečiojo seto. Po labai atkaklių kovų Utenos tenisininkės Vilma Drungienė ir Jolanta Remeikienė vėl tapo čempionėmis, finale 4:6, 6:2, 10:5 įveikusios sparčiai tobulėjančias vilnietes Laurą Ragulskytę Pavliuk ir Rūtą Kijauskaitę Cikanavičę. Trečiąją vietą iškovojo Eglė Jurevičienė ir Asta Kazlauskienė, kurios po itin atkaklios ir permainingos kovos rezultatu 6:7, 7:6, 14:12 įveikė Rasą Aidukienę ir Viktoriją Radzevičienę.

Teniso POWER grupės moterys taip pat atkakliai aikštelėse aiškinosi, kurios jų yra stipriausios. Pirmąją vietą iškovojo Edita Jogėlienė ir Rima Taraškevičienė, finale rezultatu 7:5, 5:7, 10:7 nugalėjusios Giedrę Martusevičienę ir Rolandą Balčiauskienę. Trečiąją vietą užėmė turnyro debiutantės Šarūnė Alenskienė ir Sigita Ligeikienė. Ne mažiau atkaklios varžybos vyko ir padelio aikštelėse, kuriose rungtyniavo šios, palyginti naujos sporto šakos Lietuvoje, mėgėjos. Nepralaimėjusios nė vienų varžybų, nugalėtojomis tapo Raimonda Rutkauskaitė ir Laura Marčiulionė. Antrąją vietą iškovojo Daiva Krivickienė ir Jurgita Keserauskienė, o trečiąją – Rima Talžūnienė su Jolanta Remeikiene.

Po varžybų moterys galėjo pasilepinti SPA procedūromis, masažu bei sauna, pabendrauti prie kavos puodelio ar vyno taurės. Žaidėjos dėkojo svetingiems šeimininkams Laurai ir Šarūnui Marčiulioniams už puikius turnyrus. „BOBŲ PAVASARIS DUBINGIUOSE 2016“ turnyrų uždarymo metu prizininkės buvo apdovanotos gražiomis taurėmis bei rėmėjų dovanomis. Visą vasarą moterys treniruosis, rungtyniaus, o rugsėjo mėnesį vėl susirinks išmėginti jėgų teniso ir padelio turnyruose „BOBŲ VASARA DUBINGIUOSE 2016“.

Zita Grigonienė

MOTERŲ DVEJETŲ TENISO IR PADELIO TURNYRAI „BOBŲ PAVASARIS DUBINGIUOSE 2016“
REZULTATAI

MASTERS pogr      MASTERS vietos      POWER pogr     POWER vietos      PADELIS

NUOTRAUKOS

_VISI