Šiltomis ir saulėtomis dienomis Dubingių teniso ir padelio klube vyko tradiciniai moterų dvejetų teniso ir padelio turnyrai „Bobų vasara Dubingiuose 2016“, kuriuose dalyvavo šių sporto šakų mėgėjos iš Vilniaus, Utenos ir Kauno. Varžybos vyko rato ar mišria sistema keturiose teniso ir dviejose padelio aikštelėse. Moterų teniso dvejetų poros buvo suskirstytos į dvi grupes – Masters (A) ir Power (B), o padelio turnyre dalyvės rungtyniavo vienoje grupėje – Padel (B). 

Itin atkaklios kovos vyko stipriausioje Masters (A) grupėje, kur dažnai rungtynių nugalėtojas nuo pralaimėjusių skyrė vos keli taškeliai seto ar rungtynių pabaigoje. Įveikusios visas varžoves, turnyro „Bobų vasara Dubingiuose 2016“ nugalėtojomis tapo Laura Ragulskytė-Pavliuk ir Jurgita Kveselaitė. Antrąją vietą, nugalėjusios visas kitas varžoves, iškovojo Audra Ginelevičienė ir Agnė Babelienė. O rungtynėse dėl trečiosios vietos turnyrų exčempionės Jolanta Remeikienė ir Vilma Drungienė tik po trijų setų kovos rezultatu 6/3 3/6 10/7 palaužė Viktoriją Radzevičienę su Rasa Aidukiene.

Power (B) grupėje finalinės varžybos taip pat buvo atkaklios: Daiva Labunskienė ir Laura Krasauskienė rezultatu 6/2 6/7 10/6 įveikusios Šarūnę Vasiliauskaitę-Alenskienę ir Sigitą Ligeikienę, pirmą kartą tapo čempionėmis, o trečiąją vietą užėmė Rima Taraškevičienė su Svetlana Priščepa. Padelio teniso mėgėjų tarpe stipriausiomis buvo Daiva Krivickienė ir Rūta Balalytė, kovoje dėl nugalėtojų vardo rezultatu 6/0 6/7 10/3 įveikusios Rimą Talžūnienę ir Jolantą Remeikienę. Trečiąją vietą iškovojo Raimonda Rutkauskaitė ir Reda Sirgedienė.

Turnyrų „Bobų vasara Dubingiuose 2016“ dalyvės džiaugėsi šiltu oru ir saulės spinduliais, SPA procedūromis, masažu ar pirtimi su maudynėmis ežere, maloniomis bendravimo akimirkomis turnyro pertraukėlių bei bendrų vakarienių metu ir dėkojo „Teniso ir padelio klubo Dubingiai“ šeimininkams Laurai ir Šarūnui Marčiulioniams už svetingą priėmimą. Ir visai nesvarbu, ar tai buvo beišeinančios vasaros paskutinės šiltos dienelės, ar tikra „bobų vasara“… Pasitikrinusios savo jėgas vasaros sezono pabaigoje, moterys šiltai atsisveikino iki kito karto.

Zita Grigonienė

4-turnyro-prizininkes