Bobų vasara vadinamas orų atšilimas, susijęs su į Lietuvą iš pietų atklystančiu anticiklonu. Moterų dvejetų teniso ir padelio turnyrai „BOBŲ VASARA DUBINGIUOSE 2017“ vyko taip pat gražiu metu, kai saulės ir šilumos netrūko, bet… tarpe tarp dviejų ciklonų. Prieš pat turnyrus teniso ir padelio aikštelės buvo užklotos užtiesalais nuo lietaus, o tuoj po turnyrų grįžus į Vilnių, vėl prasidėjo lietus…

Todėl moterys, susirinkusios parungtyniauti, džiaugėsi ir gražiu oru, ir atkakliomis varžybomis, ir malonia aplinka bei SPA procedūromis. O kovos padelio ir teniso aikštelėse, išties buvo atkaklios. Padelio varžybose dalyvavo B ir C lygų žaidėjos, todėl jos buvo suskirstytos taip, kad poroje būtų skirtingų lygų dalyvės, kurios rungtyniavo rato sistema. Ir tai pasiteisino: nė vienai padelio mėgėjų porai nepavyko išvengti pralaimėjimo, o turnyrinės lentelės vietą, surinkus vienodą taškų skaičių, apsprendė laimėtas tarpusavio susitikimas.

Padelio turnyre po tris pergales iškovojo Inga Stoncelytė ir Aldona Stankevičienė bei Živilė Šutavičienė su Oksana. Kadangi tarpusavio susitikimą laimėjo Inga su Aldona, jos ir tapo padelio turnyro „BOBŲ VASARA DUBINGIUOSE 2017“ nugalėtojomis. Živilė su Oksana užėmė antrąją vietą, o kovoje dėl trečiosios vietos vėl lėmė tarpusavio pergalė. Asta Žeromskienė ir Simona Žiūkaitė po atkaklios kovos įveikė Beatos Malakauskienės bei Dalios Geleževičienės porą ir iškovojo trečiąją vietą.

Moterų dvejetų teniso turnyro „BOBŲ VASARA DUBINGIUOSE 2017“ nugalėtojomis tapo daugkartinės tokių turnyrų čempionės Vilma Drungienė ir Jolanta Remeikienė. Antrąją vietą užėmė Irma Stankevičienė ir Eglė Vindašiūtė, o trečiąją – Rasa Aidukienė ir Beata Zykienė. Beje, pastarosios nugalėtojoms nusileido tik po trijų setų kovos. Visos prizininkės buvo apdovanotos originaliomis taurėmis bei „Žiedės“ natūralia kosmetika.

Teniso ir padelio žaidėjų keliai išsiskyrė iki kito pavasario, o padelio mėgėjos vasaros sezoną pabaigs LPF vasaros taurės IV etapo varžybomis jau po poros savaičių.

Zita Grigonienė

Michailo Levino nuotr.