Gruodžio 2-3 dienomis Taline vyko antrasis padelio turnyras – EURONICS PADEL OPEN. Šįkart turnyre dalyvavo 28 vyrų ir 9 moterų poros. Vyrai rungtyniavo olimpine, o moterys – mišria sistema, sužaidžiant ne mažiau, kaip 2 rungtynes. EURONICS PADEL OPEN turnyras – atviras, todėl jame dalyvavo ir svečiai iš užsienio. Net 8 poros į Estijos sostinę atvyko iš Suomijos bei 6 poros (4 vyrų ir 2 moterų) – iš Lietuvos. Turnyre taip pat dalyvavo du žaidėjai iš Ispanijos bei vienas – iš Portugalijos. Pirmojo ESTONIAN PADEL GP turnyro prizininkai šiauliečiai Martynas Vidžiūnas ir Emilis Baltrimaitis pirmojo rato rungtynių nežaidė, o iškart pateko į antrąjį ratą – aštuntfinalį.

Pasibaigus pirmajai turnyro dienai, lietuvių nuotaikos buvo skirtingos. Šiauliečiai Gintaras Dambrauskas ir Nerijus Baltrimaitis iškovojo dvi pergales, o Martynas Vidžiūnas ir Emilis Baltrimaitis – vieną, ir abi poros pateko tarp aštuonių stipriausių porų. Aidas Akcijonaitis ir Aivaras Mezginas nugalėjo varžovus pirmajame rate, bet sekantį susitikimą pralaimėjo. Arvydui Šutavičiui ir Dariui Kairiui abu kartus teko pripažinti varžovų pranašumą. Moterų varžybose abi moterų poros – Greta Akcijonaitė/ Rūta Balalytė ir Živilė Šutavičienė/ Dalia Geleževičienė iškovojo po vieną pergalę bei po vieną kartą nusileido varžovėms.

Antroji turnyro diena nebuvo tokia sėkminga, kaip pirmoji, visos mūsų poros, kovodamos dėl aukštesnių vietų, pralaimėjo, bet pirmosios dienos „įdirbis“ leido Lietuvos padelio mėgėjams užimti gana aukštas vietas. Moterų varžybose abi lietuvaičių poros pogrupiuose užėmė antrąsias vietas, bet dėl geresnio setų santykio į pusfinalį pateko Živilė Šutavičienė ir Dalia Geleževičienė, kurios užėmė ketvirtąją vietą. Vyrų varžybose kovojo dvi šiauliečių poros Martynas Vidžiūnas ir Emilis Baltrimaitis bei Gintaras Dambrauskas ir Nerijus Baltrimaitis. Abi lietuvių poros nusileido prizininkėmis tapusiomis estų poroms ir pasidalijo 5-8 vietomis. Kitos dvi vyrų lietuvių poros bei viena moterų pora rungtyniavo paguodos varžybose.

LPF prezidentas Arvydas Šutavičius po turnyro sakė, kad išvyka į Estiją buvo naudinga dėl galimybės parungtyniauti su stipresniais varžovais bei puikaus sporto centro, kuriame šalia 9 teniso kortų įsikūrė ir 4 padelio aikštelės, apžiūrėjimo. Taip pat Taline buvo aptarta galimybė trijose šalyse – Suomijoje, Estijoje ir Lietuvoje surengti bendrus turnyrus.

Zita Grigonienė