Tarptautinė padelio teniso federacija

World Padel Tour

Pirmasis tarptautinis turnyras World Padel Tour įvyko 2013 metais, po kelerius metus trukusių intensyvių pasiruošimo darbų. Šis tarptautinis turas buvo sukurtas padedant profesionalių Padelio teniso žaidėjų asociacijos ir yra vadinamas Padelio teniso ateitimi. Visi geriausi teniso žaidėjai, pasirašę sutartį su WPT, parengė bendrus nutarimus – sutarė, kokioje aikštelėje bus rengiamos varžybos, apibendrino kamuoliuko, aprangos, rėmėjų klausimus ir t.t.

Kuo gali pasigirti World Padel Tour įkūrėjai bei organizatoriai?

World Padel Tour Challange. Šio tarptautinio renginio tikslas yra suorganizuoti 5-6 antros kategorijos turnyrus, kurių prizinis fondas būtų apie 18 tūkst. eurų. Renginio organizatoriai siekia pagelbėti mažiau uždirbantiems žaidėjams, kurie žaidžia nedaug profesionalių Padelio teniso rungtynių. Turnyro tikslas yra padėti vaikams žengti pirmąjį žingsnį profesionalaus Padelio teniso link.

Padel World Junior Tour. Tai jaunųjų Padelio teniso žaidėjų turnyras. Jaunieji žaidėjai dėl čempiono titulo kovoja centrinėje aikštėje, prieš pat didįjį WPT turnyro finalą. Toks sprendimas buvo priimtas siekiant jauniesiems žaidėjams suteikti motyvacijos, kuriems pergalės siekimas tūkstančių žmonių akivaizdoje palieka neišdildomą įspūdį. Taip pat planuojama rengti įvairių amžiaus grupių turnyrus (iki 21 ar 23 amžiaus žaidėjų).

Padelio teniso globalinis paplitimas. WPT atitiks visus žaidėjų, kompanijų, žiūrovų bei mėgėjų lūkesčius. World Padel Tour yra pasirašę sutartis su televizija, rungtynių santraukos bei 4-5 turnyrų rungtynės (pradedant pusfinaliais) bus transliuojamos gyvai, taip pat WPT planuose figūruoja ir atskiras interneto kanalas, kuriuo bus transliuojamas tam tikras skaičius turnyro kovų.