Nepaisant to, kad padelio tenisas pasaulyje pradėtas žaisti visai neseniai, jis jau tapo vienu populiariausių rakečių sporto šakų daugelyje šalių. Šio sporto paslaptis – žaidimas sukurtas žaisti visiems ir yra lengvai suprantamas.

1974 metais Alfonso de Hohenlohe gavo laišką iš savo gero draugo Enrique Corcuera su prašymu aplankyti jį Meksikoje. Vizito metu, jį suintrigavo nauja sporto šaka, kurią neseniai išrado Enrique. Tai buvo žaidimas naudojant medines raketes ir jis buvo žinomas kaip Paddle tenisas.

Alfonso susidomėjimą šiuo sportu paskleidė grįžęs į Ispaniją. Po keleto aikštelės patobulinimų bei nežymių taisyklių pakeitimų, jis pastatė dvi padelio teniso aikšteles Marbellos klube Ispanijos mieste Malagoje ir pradėjo reklamuoti šią sporto šaką savo pažįstamiems, kurie iškart tapo Padelio teniso mėgėjais.

Sparčiai populiarėjantis sportas per trumpą laiką buvo paskleistas žinomų teniso pasaulio asmenybių, tokių kaip Manue Santana, 1966 metų Vimbledono čempionas, kuris pradėjo organizuoti padelio teniso turnyrus ir populiarinti šį sportą Costa del Sol, esantį Ispanijos pietuose.

1975 metais geras Alfonso de Hohenlohe draugas Julio Menditengui, nusprendė populiarinti padelio tenisą jo gimtojoje Argentinoje, kur per kelerius metus šis žaidimas tapo antru sportu po futbolo, ir šiuo metu turi daugiau nei 2 milijonus žaidėjų bei 10,000 aikščių.

Per pastaruosius metus padelio tenisas pradėjo plisti tokiose šalyse kaip Brazilija, Urugvajus, Čilė, Paragvajus, JAV, Kanada, Portugalija, Prancūzija, Belgija, Italija, Olandija, Suomija ir t.t. Sparčiai populiarėjanti sporto šaka taip pat pasiekė ir Junginę Karalystę. Šiuo metu Padel tenisas turi daugiau nei 12 milijonų žaidėjų visame pasaulyje.