LIETUVOS PADELIO ŽIEMOS ČEMPIONATO REZULTATAI

Lietuvos padelio čempionato, vykusio 2022 m. lapkričio 19 d. – 20 d. Kaune, Tennis Space arenoje,  nugalėtojomis  Moterų grupėje tapo Ieva Čeilutkaitė ir Auksė Mačiulaitytė . Antrąją vietą iškovojo Rasa Butrimaitė ir Viktorija Banaitytė, trečiają vietą užėmė Skaistė Bražėnaitė Vasiliauskė ir Indrė Kastanauskaitė.

Vyrų grupėje čempionais tapo Skirmantas Mačinskas ir Paulius Matulevičius, atkaklioje kovoje finale nugalėję Oskarą Kalinauską ir Titą Mikelevičių. Bronzos medalius iškovojo Emilis Baltrimaitis ir Nojus Poška.

Čempionato nugalėtojai – Ieva Čeilutkaitė ir Auksė Mačiulaitytė bei Skirmantas Mačinskas ir Paulius Matulevičius iškovojo teisę atstovauti Lietuvai ir žaisti Cupra FIP Finals turnyre, kuris vyks gruodžio 12-18 d. Turine (Italija).