Startuoja GRIP padelio mėgėjų lyga

Liepos 15 d. startuoja pirmasis GRIP padelio lygos tęstinis turnyras. Nuo šio turnyro pradedamas skaičiuoti Lietuvos padelio mėgėjų reitingas, kuris svarbus augančiai padelio mėgėjų bendruomenei. Reitingas bus sudaromas trijuose regionuose (Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje).

GRIP padelio lygą organizuoja patyrusi „Teniso namų” komanda kartu su Lietuvos padelio teniso federacija. Lyga vykdoma išmanioje turnyro sistemoje, kuri sukurta remiantis daugiau nei 12 metų patirtimi organizuojant teniso mėgėjų turnyrus – sužaistų mačų rezultatai išsaugomi, kaupiama žaidėjo statistika, patogu rasti turnyrus ir į juos užsiregistruoti.

Tęstinis turnyras trunka apie 1,5 – 3 mėn. Čia varžosi mėgėjai vyrai ir moterys divizionuose pagal savo lygį. Turnyras vyksta dviem etapais – varžybos grupėse ir atkrintamųjų etapas. Dalyviai iki nurodyto termino sužaidžia mačą su nurodytu priešininku ir įveda mačo rezultatą tinklapyje. Reitingas skaičiuojamas iškart pasibaigus turnyrui. Daugiau informacijos apie turnyrą ir REGISTRACIJA tinklapyje PadelioLyga.lt.

<< Grįžti į naujienų sąrašą